ПОСЛУГИ З ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕСІЛЛЯ

Весілля – це хвилююча подія для двох закоханих сердець. З того самого моменту, як він став перед нею на одне коліно, а вона сказала так, починаються переживання. Як все встигнути до обраної дати? Що зробити, щоби цей день запам’ятався на все життя? Скориставшись послугами організатора весіль, ви позбавите себе та свою другу половинку від пошуку відповідей на численні запитання. Так ви зможете зберегти спокій до самого весілля, присвячуючи вільний час мріям про майбутнє в обіймах коханого.
swiss https://www.iqosvape.com/ delivers the feeling of the bravery.able to find abundant delicate master copy watches online for both men and women.
Уявіть, як в один із найважливіших днів вашого життя, ви просто насолоджуєтеся. Вас не турбує, що ви щось забули. Ви не хвилюєтеся, що станеться щось непередбачуване. Таке справді можливо, якщо ви довірите своє весілля професіоналам.

Послуги з організації весілля включають:

 • створення концепції весілля;
 • прорахунок весільного бюджету;
 • підбір ідеальної локації;
 • укладання договорів з ведучим, діджеєм, фотографом, декоратором, рестораном та ін;
 • координація декору;
 • підготовка сценарію;
 • підбір хореографа для першого танцю;
 • замовлення технічного обладнання та трансферу;
 • формування та дегустація позицій весільного меню.

Все це і навіть більше організатор весілля бере на себе. Вам залишається лише спостерігати, вибирати та узгоджувати.

Ми створюємо найкрасивіші весілля

ЗАПИШІТЬСЯ НА ОСОБИСТУ ЗУСТРІЧ З НАШИМ ОРГАНІЗАТОРОМ

Послуги координації весілля

Організація весілля не закінчується підготовкою, адже у день свята все має бути під контролем. Для цього на вашому весіллі може працювати координатор, в послуги якого входить:

 • зустріч та розміщення гостей;
 • контроль дотримання таймінгу та роботи весільних спеціалістів;
 • вирішення форс-мажорних ситуацій.

Забронювавши на весілля такого помічника, ви убезпечите себе від стресу, пов’язаного з тим, що заплановане відбувається не вчасно чи хтось погано робить свою роботу.

Організація дівич-вечорів

Послуги для весілля – це не лише підготовка та координація весільного дня. Якщо ви хочете весело розпрощатися з вільним життям у компанії подружок, організація дівич-вечора – саме те, що треба.

Ви можете продумати концепцію та озвучити її професіоналам, які організують все до дрібниць: сценарій, локацію, декор, їжу, напої тощо. Або повністю довіритися їм, і тоді цей день стане справжнім сюрпризом для вас та ваших дівчат.

Організація церемонії

Якщо ви бачите своє весілля у форматі атмосферного обміну клятв на природі з невеликим фуршетом замість класичного застілля – замовте виїзну церемонію.

Організатор у цьому випадку допоможе з вибором мальовничого місця, придумає концепцію та сценарій, підбере необхідних спеціалістів, які супроводжуватимуть цей незабутній день.

Весілля “під ключ”

Якщо ідеальне весілля асоціюється у вас тільки з довгоочікуваним освідченням у присутності всіх ваших близьких, то весілля під ключ – правильне рішення.

Команда професіоналів комплексно пропрацює всі деталі вашого свята, а також проконтролює, щоб у цей день все йшло за планом.

Вам потрібно буде лише розповісти про свої бажання, погодити бюджет та висловити свою думку щодо запропонованих нами пропозицій.

МИ ГОТОВІ ЗУСТРІТИСЬ З ВАМИ, ЩОБ ДЕТАЛЬНІШЕ ОБГОВОРИТИ ВАШЕ ВЕСІЛЛЯ
ДЗВОНІТЬ:
+38 093 654 11 86

  ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЮДЖЕТА ВАШОГО ВЕСІЛЛЯ ВИКОНАЙТЕ ДВА КРОКИ