Організація церемонії

Організація церемонії

Сьогодні популярними стають невеликі весілля – новий формат, без класичного застілля: свято на природі, у парку, лісі чи саду заміського будинку.

Як же відбувається виїзна церемонія?

Стандартні заходи ділиться на дві частини: весільну церемонію та банкет – відрізняються між собою атмосферою.

Церемонія – це більш трепетна подія для обміну клятв. Це особлива історія та важлива частина свята. Виїзна весільна церемонія сьогодні є трендом.

Банкет – це застілля, де більше веселощів, танців, душевна атмосфера вечора. Це смачна їжа, конкурси, інтерактиви, шоу-програма.

У 2017 році з’явився новий формат весілля тривалістю 3-4 години. Ми називаємо “виїзна весільна церемонія з фуршетом”. Так, звучить нестандартно та незвично. За цей час проводиться церемонія та легкий фуршет замість довгого застілля.

Наприклад, весільний сніданок у ботанічному саду. На 10.00 приходять гості, грає легка музика. Смачний фуршет, зворушлива атмосфера – незвичайний, душевний формат свята.

кольца для свадебной церемонии

Організація весільної церемонії від агентства “True Love”

В даному випадку основний акцент свята на весільній церемонії, не на банкеті, як за стандартного формату заходу. Важливо детально продумати наповнення, нічого не проґавити.

Як відбувається підготовка до виїзної церемонії з нашим агентством:

 • Вибір локації. Часто не ресторан, а місце у лісі, парку, заміський будинок. Чим гарне місце, тим неймовірнішим буде саме свято. Важливо пам’ятати, щоб локація була цікавою, із чудовим виглядом.
 • Опрацювання концепції, стилістики. Побажання щодо оформлення та зон на весіллі допоможуть розробити концепцію, ідею заходу. Ми також запропонуємо свої варіанти, розповімо, що ще можна додати.
 • Підбір команди. Ведучий, церемоніймейстер, діджей, фотограф, відеограф, музична апаратура. А також кейтеринг – виїзний ресторан організує легкий фуршет на зустрічі гостей та після церемонії.
 • Прописання форс мажорних ситуацій. Координатори весільного агентства “True Love” підготують список можливих ситуацій та спосіб їх вирішення. Важливо врахувати максимум на початку підготовки, щоб не зіткнутися з ними в день весілля. 

Ми запропонуємо цікаві ідеї та саме наповнення заходу. Адже важливо не лише придумаьи, забронювати всіх, а й зв’язати гармонійно між собою.

на свадебной церемонии

Як обрати місце для весільної церемонії

При виборі локації необхідно врахувати низку деталей. Це не стандартний формат весілля – можуть виникнути складнощі, непередбачувана ситуація. Насамперед потрібно визначитися чи відбуватиметься церемонія у Києві, чи за містом.

Зверніть увагу на:

 • можливість та дозволи проведення церемонії
 • віддаленіст ь від комунікацій (води, електрики)
 • наявність вбиралень
 • наскільки місце громадське (наявність інших людей)
 • умови оренди
 • охороняється територія чи ні
 • стилістика локації
 • наявністі шатра/тераси/накриття
 • покриття (газон, пісок, чистота)
 • як добиратимуться гості
 • схема та планування місця

Завжди виникають складнощі при організації класичного весілля самостійно. Що стосується виїзної весільної церемонії, на перший погляд все зрозуміло і легко, але з досвіду можемо сказати, що тут багато нюансів, про які недосвідчений організатор може і не здогадуватися.

Весільне агентство “True Love” заощадить не тільки нерви, час, а й гроші. Ми знаємо, як оптимізувати, правильно розподілити бюджет. Ви нам надаєте конкретну суму, рамки бюджету, а ми детально вказуємо, кого потрібно залучити, скільки коштують послуги, на чому категорично не можна економити, як зробити весільну церемонію незабутньою.

основной момент свадебной церемонии

Не обов’язково розписуватись в РАГСі

З 2019 року з’явилася можливість офіційного одруження у будь-якому зручному місці. Раніше це зробити можна було лише у РАГСі. Якщо ви плануєте виїзну весільну церемонію на гарній локації, наприклад, за Києвом – візьміть цей варіант на замітку.

При плануванні свята вам не доведеться витрачати час на РАГС, прокидатися рано-вранці, встигнути вистояти в черзі за свідоцтвом. Ви спокійно прокидаєтеся у зручний час, та разом із організаторами “True Love” сплануєте день.

Якщо мрієте побачитися вперше на церемонії – таку можливість надає офіційна виїзна книга. З її допомогою розпис та свідоцтво буде вручено одразу на виїзній весільній церемонії.

Для тих, хто цінує час, нерви, та проти складних транспортних пересувань у день свята – велике щастя не розписуватись у звичайному РАГСі.

Ми завжди за максимальний комфорт, затишок, задоволення святом, менше часу витрачати на трансфер, а більше на гостей.

свадебная церемония в Киеве

Чому весільне агентство “True Love” ідеальний організатор вашої виїзної весільної церемонії

Ми за прозорість та якість. Нам важлива довіра – чим більше довіряють, тим крутіший результат. Часто клієнти кажуть: «Давайте ми дамо гроші, а ви зробіть на свій розсуд та смак. Ми вам довіряємо на 100%. Нам важливі ваші побажання, уподобання, щоб організувати вашу весільну церемонію.

Також наша важлива якість – відчувати людей. Можна навіть не підозрювати, чого насправді хочеться, але ми дізнаємося інформацію за допомогою правильних питань. Наші організатори приділять більше часу, щоби відчути і почути, прислухатися, зробити крутий івент.

Весільне агентство “True Love” з радістю та турботою організовує будь-яке свято, будь то весільна вечірня церемонія чи весілля класичного формату. Наші рекомендації щодо формату ви дізнаєтесь після знайомства з нами.

Кожне свято ми готуємо як собі, приділяючи важливу увагу деталям. Думаємо, як зробити краще, що додати, як здивувати гостей та створити незабутню атмосферу. Ми робимо все, щоб наші клієнти залишалися задоволеними та щасливими.

счастливые моменты свадебной церемонии

Скільки коштує виїзна церемонія 

Отже, якщо після прочитаного у вас залишилося лише одне питання: скільки коштує виїзна церемонія, то давайте розберемося і з ним. Остаточний бюджет організації виїзного весілля індивідуальний і залежить від обраних вами локації, стилістики, декору та команди.

Наприклад, вартість послуг церемоніймейстера стартує від 4000 грн., а діджея – від 3500 грн. Також ви можете скористатися послугами державного церемоніймейстера з офіційною реєстрацією шлюбу, що коштуватиме трохи дорожче – приблизно 10000 грн.

Якщо говорити про декор, тут ціна варіюється від 0, якщо ви прикрасите локацію самостійно до того максимуму, який ви готові заплатити за оформлення. Так, можна оформити скромну арку, яка стане місцем, де будуть вимовлені «так», і фотозоною згодом. Різною може бути і вартість кейтерингу залежно від узгоджених вами меню, барної картки, необхідного обслуговуючого персоналу.

Те саме стосується і самої локації: ви можете організувати церемонію в парку, на власній дачі або орендувати розкішну віллу або навіть яхту. У Києві є всі можливості, щоб знайти особливе місце для вашої романтичної урочистості.

фото зона на выездной свадебной церемонии

Як відбувається організація весільної церемонії з “True Love”

Для того, щоб розпочати підготовку свята потрібно:

 1. Знайомство. Перша зустріч, дзвінок для обговорення деталей.
 2. Попередня пропозиція. Ми підготуємо детально прорахований кошторис, ідею, стилістику заходу.
 3. Підписання договору. Після затверджень та погоджень підписуємо документ.
 4. Внесення передоплати. Для бронювання дати весільної церемонії
 5. Вибір місця організації весільної церемонії. На підставі ваших побажань ми пропонуємо конкретні місця з описом нюансів.
 6. Бронювання команди. Кейтеринг, фото, відео, декоратори, ведучий, діджей.
 7. Детальний таймінг. Вказуємо наповнення весілля.
 8. Підготовка чек-листів. Ми прописуємо детальні чек листи для кожного весільного спеціаліста, локації у тому числі.
 9. Процес підготовки. Усі етапи під контролем.
 10. Координація весільної церемонії. Контроль процесів та команди. 

Протягом кількох днів організатори агентства “True Love” підготують інформацію для ознайомлення. Зателефонуйте (+380936541186) або напишіть нам (truelove.lab@gmail.com), ми одразу зв’яжемося для обговорення деталей.

фото зона на свадебной церемонии

Поділитися:
Читати інші новини

Весілля – це точка відправлення, а не прибуття. Які слова сказати коханому цього зворушливого дня, щоб розпочати спільний шлях зі щирості? Часом висловити свої почуття у формі логічного тексту складніше, ніж відчувати їх у собі. Багатьом нелегко говорити про кохання публічно. Саме тому наречений та наречена, як правило, готують свої клятви на весілля заздалегідь. Це … Continue reading "ВЕСІЛЬНІ ОБІЦЯНКИ. ЯК ЇХ ...

Читати більше
Поділитися: Continue reading "ВЕСІЛЬНІ ОБІЦЯНКИ. ЯК ЇХ ..." data-share-title="ВЕСІЛЬНІ ОБІЦЯНКИ. ЯК ЇХ НАПИСАТИ" data-share-img="" class="post-soc-share-link vk"> Continue reading "ВЕСІЛЬНІ ОБІЦЯНКИ. ЯК ЇХ ..." data-share-title="ВЕСІЛЬНІ ОБІЦЯНКИ. ЯК ЇХ НАПИСАТИ" data-share-img="" class="post-soc-share-link fb">

Якщо ви сказали «так» коханому, і до заповітного дня залишилося півроку, вітаємо – у вас є час скласти план підготовки до весілля. Добре продумавши все до дрібниць і доручивши організацію весілля професіоналам, ви не тільки не пропустите організаційні моменти, але й приділите час собі коханої. Адже в день весільної урочистості так важливо почуватися чарівною і … Continue reading "ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 ...

Читати більше
Поділитися: Continue reading "ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 ..." data-share-title="ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 МІСЯЦІВ" data-share-img="" class="post-soc-share-link vk"> Continue reading "ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 ..." data-share-title="ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 МІСЯЦІВ" data-share-img="" class="post-soc-share-link fb">

  ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЮДЖЕТА ВАШОГО ВЕСІЛЛЯ ВИКОНАЙТЕ ДВА КРОКИ