ТУТ СТВОРЮЮТЬСЯ ВЕСІЛЛЯ МРІЇ

Ви пам’ятаєте той момент, коли вперше задумались про весілля?

Зазвичай такі думки починають з’являтись після перегляду романтичної мелодрами чи комедії. Ми повністю поринаємо в ідеальну картинку кінематографу, а після – починаємо мріяти про своє весілля. Починаючи з локаціїї, ми заглиблюємось все далі і починаємо візуалізувати кожну деталь, навіть кольорову гаму серветок на святковому столі. Ми створюємо казку в своїй голові і мріємо про той день, коли все стане реальним.

Від ідеальної картинки кінематографа до реального життя.

Натхненні весільною мріє, ми починаємо роздумувати, а чи можливо буде насолодитись процесом підготовки? Так як організувати можна все: локацію, зачіску, весільну сукню, меню, декор, ведучого, коровай та навіть торт! Стільки багато всього, а працювати цей весільний механізм повинен як швейцарський годинник. Хтось стійко витримує хлопоти підготовки до свого весілля, і потім починає організовувати весілля іншим.  А хтось віддає перевагу довірити організацію свого весілля професіоналам.

І тут у гру вступаємо ми – творці ідеального весілля, як із вашого улюбленого фільму!

Лісове весілля з присутністю білочок? Без проблем! Ми з радістю підготуємо для них горішки.

Весілля в заміському комплексі в прованському стилі? Обожнюємо! І видразу запитаємо: “Більше лаванди чи польових квітів?”.

Весілля на іншому континенті? Ви почнете святкувати дівич-вечір та парубоцьку вечірку вже на борту літака!

Все, що потрібно від вас – це не стримувати свою фантазію. Ми точно знаємо, як втілити вашу весільну мрію у реальність.

ДІВИЧ-ВЕЧІР НАРЕЧЕНОЇ НАСТІ «COOL HENPARTY» В КИЄВІ ДІВИЧ-ВЕЧІР НАРЕЧЕНОЇ НАСТІ «COOL HENPARTY» В КИЄВІ КАМЕРНЕ ВЕСІЛЛЯ “FAMILY WEDDING DINNER” ДМИТРО ТА МАРІЯ КАМЕРНЕ ВЕСІЛЛЯ “FAMILY WEDDING DINNER” ДМИТРО ТА МАРІЯ КОНЦЕПТУАЛЬНЕ ВЕСІЛЛЯ ОЛЕГА ТА НАСТІ “COOL WEDDING” КОНЦЕПТУАЛЬНЕ ВЕСІЛЛЯ ОЛЕГА ТА НАСТІ “COOL WEDDING” ОРГАНІЗАЦІЯ ДІВИЧ-ВЕЧОРА “GENIUS WOMAN” ОРГАНІЗАЦІЯ ДІВИЧ-ВЕЧОРА “GENIUS WOMAN” СТИЛЬНЕ ВЕСІЛЛЯ “FAIRYTALE WEDDING” ДІМА ТА МАРИНА СТИЛЬНЕ ВЕСІЛЛЯ “FAIRYTALE WEDDING” ДІМА ТА МАРИНА ВЕСІЛЛЯ НА БЕРЕЗІ РІЧКИ “GREAT WEDDING PARTY” ІРА ТА НІКІТА ВЕСІЛЛЯ НА БЕРЕЗІ РІЧКИ “GREAT WEDDING PARTY” ІРА ТА НІКІТА ВЕСІЛЛЯ В ІСЛАНДІЇ ICELAND WEDDING TRIP ВЕСІЛЛЯ В ІСЛАНДІЇ ICELAND WEDDING TRIP ВЕСІЛЬНА ФОТОСЕСІЯ В ЛІСІ “LOVE STORY” ДЕНИСА І ВЛАДИСЛАВИ ВЕСІЛЬНА ФОТОСЕСІЯ В ЛІСІ “LOVE STORY” ДЕНИСА І ВЛАДИСЛАВИ ВЕСІЛЬНА ВЕЧІРКА ФАБІАНА ТА МАРІЇ “HOTS WEDDING” ВЕСІЛЬНА ВЕЧІРКА ФАБІАНА ТА МАРІЇ “HOTS WEDDING”

    ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЮДЖЕТА ВАШОГО ВЕСІЛЛЯ ВИКОНАЙТЕ ДВА КРОКИ