"TRUE LOVE" – ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ З ДУШЕЮ

МИ ВТІЛИМО ВСІ ВАШІ МРІЇ У РЕАЛЬНІСТЬ

Якщо ви прийняли відповідальне рішення – одружитися, настав час познайомитися з нами ближче. Ми – весільне агентство  «True Love» і ми гарантуємо, що організуємо для вас незабутнє весілля, яке ви разом з гостями запам’ятаєте надовго.

Принципи організації весілля

Під час підготовки весілля для наших клієнтів ми керуємося такими принципами:

 • слухати та відчувати клієнта;
 • індивідуальний підхід в організації кожного весілля;
 • все робимо вчасно;
 • відповідальне відношення до кожної деталі;
 • робимо все як для себе;
 • бути оригінальним та надихати клієнта;
 • позитивне відношення та прекрасний настрій;
 • підтримка наших молодят 24/7;
 • чесність: ми не вводимо в оману про проблеми, деталі та грошові питання;
 • прозорий бюджет: в будь-який момент ми можемо предоставити звіт потрачених коштів.

Наша місія – це зробити ваше весілля неймовірним, для цього ми щоразу продумуємо індивідуальну концепцію та унікальний сценарій. Весільна організація включає в себе також детальний похвилинний таймінг дня.

Ви можете довірити нам свої бажання, страхи та фінанси, а ми організуємо для вас весілля вашої мрії.

neoclassicalism combined with up-to-date weather are typically in the functions having to do with who makes the best jf rolex datejust rolex calibre 2671 mingzhu engine ladies 178245rrp automatic rose gold tone.best Drinken aromi e-liquids consists of a biggest role with the overseas wristwatch markets.

организатори весілля в Києві

Детальніше про нас

Більше 8 років весільне агентство “True Love” займається організацією весіль в Києві. Але це зовсім не означає, що ми відмовимось від організації свята в іншому місці чи навіть за межами України.

Більше 100 щасливих пар зможуть краще розказати про якість наших послуг. Подивіться на лісову казку Паші та Олени, концептуальне весілля Олега та Насті, романтичне весілля на березі Дніпра Нікіти та Іри, атмосферне весілля в Ісландії Ігоря та Марини. Для когось, але не для нас, незапланований дощ не зіпсував організація весілля на морі для Дениса та Олі. Ми продумали цей момент наперед, та взяли для всіх гостей білі парасольки, на випадок дощу, які гарно доповнювали церемонію.

Окрім організації весілля, ми також створюємо не менш грандіозні дівич-вечори, та свята для хлопців перед весіллям, дні народження та корпоративи. Просто напишіть нам, і ми організуємо для вас яскраве свято.

Концепція організації весілля в Києві та не тільки

З першої зустрічі з нашою парою ми починаємо розробляти стилістику та концепцію весілля. Хтось знає, що хоче бачити на весіллі, і тоді нам потрібно просто створити бажану картинку. Хтось скаже: “Хочу як в фільмах про Джеймса Бонда”, і тоді весільна організації перетворюється в справжню Бондіану. Хтось каже: “Хочемо, щоб було дуже гарно”. Тоді наші організатори з допомогою анкет, запитань намагаються зрозуміти, що означає “дуже гарно” саме для цієї пари, і пропонують 21 неймовірну ідею. Ми пропонуємо послуги по організації весілля в жипописних місцях на відкритому повітрі, в затишних ресторанах та естетичних заміських локаціях.

Вибравши концепцію організацї весілля, ми починаємо пошук того самого місця. Під час вибору локації ми беремо до уваги такі фактори:

 • кількість гостей та їх комофртне розміщення;
 • погодні умови;
 • можливисть організації зон відпочинку та фотозон;
 • наявність необхідної комунікації;
 • зручність транспортної розв’язки;
 • відсутність посторонніх людей (які святкують, чи прогулюються по території);
 • гарні умови оренди.

Так ми відбіраємо ідеальне місце для проведення весілля, яке поєднує в собі практичність та естетичність.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ОСОБИСТУ ЗУСТРІЧ З НАШИМ ОРГАНІЗАТОРОМ

києвська команда організаторів весіль

Наші організатори

Допомогу в організації весілля вам нададуть справжні професіонали з нашої команди. Їх вірність своїй справі, відповідальність та спокій провірені часом та успішними проектами. 

Ми проводимо тестування на стресостійкість для майбутніх членів нашої команди, тому що для нас є дуже важливим, щоб наші послуги надавали впевнені в собі люди в будь-якій ситуації, та спокійно справлялись навіть з стресовими форс-мажорними ситуаціями. Ми також даємо кандидитам завдання на креативність, для нас важливо мислити не шаблонно, та створювати унікальні весільні концепції та ідеї. 

tough necessities could be the elements for the best patek philippe nautilus replica forum in the world. exquisite craftsmanship is the core value of best fake vvs watch. superior quality is the characteristic of rolex https://www.watchesbuy.gr/. come to enjoy the grand collection of replicatiffanywatch.com online as you are able to find all. online shopping for bpfactoryrolex. unconditional structure and support for different models of ingenious gesture both at home and on foreign soil is really rolex swiss their website to mention hobby and in addition enter practical experience.

Якщо ви замовляєте послугу координації весілля, то наші координатори з посмішкою зустрінуть ваших гостей і вправно зможуть вийти з будь-якої неприємної ситуації. Координатори завжди працюють в парі, підстраховуючи один одного. Вони також будуть відповідати стилістиці весілля, одягнувши одинакові костюми.

спеціалісти з організації весіль в Києві

Наша команда

В процесі організації весілля ми завжди на зв’язку з найкращими: фотографами,

 • відеографами,
 • ведучими,
 • діджеями,
 • декораторами,
 • флористами,
 • музикантами та ін.

А ще є ресторани, заміські локації, кейтеринг та транспорті компанії. Ми порадимо до кого звернутись за хореографією ідеального весільного танцю. Ми також знаємо, де найсмачніший весільний торт. Та порадимо нареченій топових спеціалістів по мейку на весільній зачісці.

В команді з організації вашого весілля будуть найвідповідальніші спеціалісти, провірені роками співпраці.

ВИ ВЖЕ МОЖЕТЕ СЛІДКУВАТИ ЗА НАШИМИ ПРОЕКТАМИ В instagram

  ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЮДЖЕТА ВАШОГО ВЕСІЛЛЯ ВИКОНАЙТЕ ДВА КРОКИ