ВЕСІЛЛЯ “ПІД КЛЮЧ”

ВЕСІЛЛЯ “ПІД КЛЮЧ”

Якщо своє ідеальне весілля ви уявляєте як романтичну урочистість, повну незабутніх моментів та позбавлене хвилювань, весілля “під ключ” – те, що вам потрібно. Довірте організацію вашого свята команді професіоналів та спостерігайте за тим, як ваші мрії стають реальністю.

молодожены на свадьбе под ключ

Весілля “під ключ” в Києві: ваша концепція

Якщо ви вирішили замовити весілля “під ключ”, то можете бути впевнені, що відповідальність за підготовку та проведення церемонії та банкету ляже на плечі досвідчених професіоналів весільного агентства.

Комплексна послуга має свою ціну, але ми допомагаємо нашим клієнтам заощадити на інших статтях видатків, оптимізуючи витрати та підключаючи перевірених весільних підрядників.

зона церемонии на свальбе под ключ

Наші основні принципи роботи:

 • уважне та поважне ставлення до клієнтів;
 • індивідуальний підхід до кожної пари;
 • не менше 10 творчих ідей на вибір для кожного весілля;
 • чесний бюджет;
 • пунктуальність;
 • опрацювання найдрібніших деталей;
 • у команді – найкращі з найкращих;
 • унікальність кожного проекту.

З’ясувавши ваші побажання та очікування, ми створимо концепцію грандіозного дня вашого весілля та поетапно зробимо все необхідне, щоб втілити задумане у життя.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ОСОБИСТУ ЗУСТРІЧ З НАШИМ ОРГАНІЗАТОРОМ

невеста перед своей свадьбой под ключ

Що входить в організацію весілля

Весілля “під ключ” передбачає складання плану заходу та його поетапну реалізацію. Зокрема, послуга включає:

 • Розробка концепції, тематики, стилістики весілля.
 • Планування сценарію та таймінгу свята.
 • Формування та ведення бюджету.
 • Пошук та бронювання локації: від банкетного залу до локації в лісі.
 • Роботу із командою.
 • Замовлення техніки та транспорту.
 • Укладання договорів та ведення документації.
 • Формування банкетного меню.
 • Координація у день весілля.

Таким чином, ми беремо на себе турботу про кожну дрібницю, яка має значення для весілля-мрії, а вам залишається лише вибирати, погоджувати та насолоджуватися.

декорация свадьбы под ключ

Правильний розподіл бюджету 

Оптимізація вартості весільних послуг – один із пунктів нашого договору з клієнтом у рамках весілля “під ключ”. Вам можливо здається, що самостійно організувати весільне свято вигідніше, ніж підключити весільне агентство. Але це не завжди так.

сервировка свадебного стола

По-перше, ми постійно на зв’язку із командою весільних фахівців. Ми знаємо найкращого за співвідношенням ціна-якість фотографа, ідеального ведучого, кондитера, який вчасно спече найсмачніший торт, і навіть візажиста, який безпомилково втілить фантазії нареченої. Наймаючи весільних підрядників самостійно, ви ризикуєте зіткнутися з дилетантами, які підведуть вас за термінами чи якістю роботи.

По-друге, ми з досвіду знаємо, як підібрати банкетний зал у Києві і не тільки, що відповідає бюджету, концепції заходу та кількості запрошених, а також як і де вигідно замовити транспорт.

друзья жениха и невесты на свадьбе

Етапи підготовки

Організатори будуть поетапно створювати вашу романтичну казку, зустрічаючись з вами у зручний для вас час для обговорення та узгодження деталей. Перш за все, ми поговоримо про вашу історію кохання, щоб зрозуміти, у чому особливість вашої пари і як закласти її у весільну концепцію.

стол молодоженов на свадьбе под ключ

Ми опрацюємо програму дня з точністю до хвилини та сплануємо бюджет у межах зазначеного вами загального бюджету весілля. Потім слідує підбір локації та фотографа, відеографа, ведучого, діджея, декоратора, флориста, кондитера та інших фахівців, оренда всього необхідного. Ми можемо також організувати виїзну церемонію та подбати про дівич-вечір.

рассадка гостей на свадьбе под ключ

Чому варто замовити послугу весілля “під ключ”

Довірити планування та проведення вашого весільного заходу професіоналам варто через ряд переваг, завдяки яким ви:

 • заощаджуйте час;
 • бережете нерви та зберігаєте гарний настрій;
 • сплачуйте справедливу ціну;
 • отримуєте краще – ваш банкетний зал ніби створений під стилістику вашого весілля, а фотограф ловить важливі моменти на чудових знімках;
 • заручаєтеся допомогою та підтримкою;
 • робите своє свято унікальним;
 • перекладаєте відповідальність;
 • все встигаєте і нічого не забуваєте.

первый поцелуй на свадьбе

Професіонали допоможуть не просто організувати ваше весілля, але й будуть поруч, наприклад, коли потрібно відпарити сукню нареченої, що пом’ялася раптом, або вирішити конфлікт, що виник між гостями. У день весілля ви, можливо, навіть не помітите наших координаторів, але їхня присутність відчуватиметься в кожній ідеальній дрібниці.

атмосфера на свадьбе

Поділитися:
Читати інші новини

Якщо ви сказали «так» коханому, і до заповітного дня залишилося півроку, вітаємо – у вас є час скласти план підготовки до весілля. Добре продумавши все до дрібниць і доручивши організацію весілля професіоналам, ви не тільки не пропустите організаційні моменти, але й приділите час собі коханої. Адже в день весільної урочистості так важливо почуватися чарівною і … Continue reading "ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 ...

Читати більше
Поділитися: Continue reading "ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 ..." data-share-title="ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 МІСЯЦІВ" data-share-img="" class="post-soc-share-link vk"> Continue reading "ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 ..." data-share-title="ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 МІСЯЦІВ" data-share-img="" class="post-soc-share-link fb">

Вдала розсадка гостей на весіллі – запорука комфортної, веселої та невимушеної атмосфери урочистостей. Те, як розташуються запрошені, безпосередньо вплине на хід організації весільного свята. До того ж, підготовлена ​​схема розсадки допоможе уникнути суєти та незручних ситуацій. Нижче для вашого ознайомлення – основні правила розсадження запрошених на весілля. Правила розсадження гостей за столом: ключові моменти Приступаючи … Continue reading "РОЗСАДКА ГОСТЕЙ НА ВЕСІЛЛІ – ПОПУЛЯРНІ ...

Читати більше
Поділитися: Continue reading "РОЗСАДКА ГОСТЕЙ НА ВЕСІЛЛІ – ПОПУЛЯРНІ ..." data-share-title="РОЗСАДКА ГОСТЕЙ НА ВЕСІЛЛІ – ПОПУЛЯРНІ ВАРІАНТИ" data-share-img="" class="post-soc-share-link vk"> Continue reading "РОЗСАДКА ГОСТЕЙ НА ВЕСІЛЛІ – ПОПУЛЯРНІ ..." data-share-title="РОЗСАДКА ГОСТЕЙ НА ВЕСІЛЛІ – ПОПУЛЯРНІ ВАРІАНТИ" data-share-img="" class="post-soc-share-link fb">

  ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЮДЖЕТА ВАШОГО ВЕСІЛЛЯ ВИКОНАЙТЕ ДВА КРОКИ