Координація весілля

Координація весілля

Координатор – це важливий помічник на весіллі 

Весільний координатор може стати вашою невидимою «правою рукою» на весіллі. Хто такий координатор?, запитаєте ви. Якщо просто, то це менеджер вашого весілля, який від А до Я проконтролює хід вашого свята, організує роботу команди і вирішить ситуації, що не вирішуються на перший погляд. З ним вам не доведеться думати про те, де фотограф, хто зустріне гостей, що запізнилися, і коли подадуть основну страву.

Якщо ви хочете відпустити всі тривоги і насолодитися днем ​​свого весілля, вам достатньо за 2 тижні до нього передати всю інформацію про організацію весільному координатору. До основних обов’язків координатора від агентства «True Love» входить:

 • складання похвилинного плану дня та його координація;
 • робота з весільними фахівцями;
 • керування оформленням (декор, флористика, апаратура, фотозони);
 • контроль розміщення та сервування столів, організація фуршету;
 • зустріч та розсадження запрошених гостей;
 • допомога нареченій та нареченому, гостям, підрядникам;
 • дотримання таймінгу з винесення страв, прорахунок алкогольних напоїв;
 • вирішення форс-мажорів;
 • відстеження чистоти на локації;
 • контроль доставки торта та підготовка до розрізання;
 • розрахунок із весільними підрядниками.

пара новобрачных

https://www.jhfactoryrolex.com/ for sale in usa layout to make unique performs.find great deals our site for zf rolex submariner mens blstealth rolex calibre 2836 2813 black dial.

Якщо вам потрібна ще в чомусь допомога на вашому святі, весільний координатор і це візьме на себе.

Головна відмінність весільного організатора від координатора – у часі включення до роботи. Перший з нуля втілює ваші фантазії та закінчує свою роботу перед весіллям, другий з’являється напередодні та працює з вами у весільний день.

Як правило на весілля працюють два координатора, ціна послуг кожного в Києві становить від 4000 грн до 8000 грн. Але якщо планується грандіозне весілля з великою кількістю запрошених гостей та запланованих подій, то на допомогу прийдуть твоє та більше професіоналів. В такому випадку вам потрібні будуть послуги весільного розпорядника, який розподілить завдання між ними та організує їх роботу. Тоді вартість координації весілля буде коштувати від 8000 грн до 15000 грн та вище.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ОСОБИСТУ ЗУСТРІЧ З НАШИМ ОРГАНІЗАТОРОМ

свадебные координаторы true love

Коли потрібно вибирати весільного координатора

Те, що весільний координатор приступає до основної роботи безпосередньо в день Х не означає, що вибирати його потрібно в останній момент. Вам потрібно з ним познайомитись, а йому – з вами та вашими планами. Потім йому потрібно буде продумати весь день до дрібниць, скласти таймінг план та скоординувати роботу всієї команди.

Тому ми рекомендуємо наймати весільного координатора мінімум за місяць до святкового дня. А якщо ваша церемонія запланована в розгар “весільного сезону”, потрібно бронювати як можна раніше, так як він може бути зайнятий на вашу дату.

Користь від раннього бронювання ще й в тому, що координатор зможе стати незамінним консультантом в процесі підготовки до весілля.

наши свадебные координаторы

Як обрати весільного координатора 

Щоб обрати фахівця, який ідеально скоординує ваше весілля, потрібно враховувати основні нюанси під час розгляду кандидатур.

По-перше, вивчіть портфоліо та сторінки у соцмережах потенційних кандидатів. Чи подобається вам, як виглядає весільний координатор, що він пише про себе та свою роботу. Те, як він проводить вільний час, багато скаже про нього, як про людину і про те, чи спрацюєтеся ви.

По-друге, обов’язково ознайомтеся з відгуками щодо його роботи. Помічайте всі негативні моменти в них та робіть висновки. Не витрачайте час на особисте спілкування з людиною, що не викликає довіри.

Далі призначте зустрічі координаторам, що сподобалися, відберіть кілька альтернативних варіантів, щоб затвердити найкращий. Підготуйте інформацію про ваше весілля: концепція, локація, кількість гостей, програма та важливі моменти, а також питання, що вас цікавлять.

координатор свадьбы фотографирует

При особистому спілкуванні обов’язково відзначте пунктуальність, ввічливість, манеру поведінки та мови, зацікавленість та уважність кандидата до деталей. Поставте собі запитання, наскільки вам комфортно з цією людиною, адже вам потрібно буде близько контактувати з нею. Навіть найкращий з найкращих у своїй справі може дратувати вас просто тому, що не підходить вам як особистість.

Не ухвалюйте рішення відразу після і тим більше в момент зустрічі. Дайте собі час на роздуми та тверезу оцінку. Окрім особистих та професійних якостей, вас має влаштовувати ціна послуг та запропоновані умови.

flawlessness during the watchmaking operation is a foundation of swiss movement replica quartz mens watch. valued progressed monitors need who makes the best o check if oris is replica. valued progressed monitors need who makes the best nomos replica review. high quality replicachristiandiorwatch with swiss movement. who sells the best gsfactoryrolex can easily meet the needs on engineering,sports and also business. discover this info here has set the quality standard in affordable automatic watches.
Так, ваші відносини підлягають обов’язковому оформленню офіційним договором, в якому будуть передбачені всі важливі деталі співробітництва: обов’язки, відповідальність, порядок оплати, непередбачені обставини тощо.

Будьте суворими і не давайте інших шансів – якщо кандидат довго відповідав на повідомлення або висловив невдоволення – це має стати для вас тривожним дзвінком про його професіоналізм.

координатор на свадебной церемонии

Які запитання варто задати весільному координатору 

Щоб не розгубитись і не забути запитати про найголовніше, підготуйте заздалегідь список питань для весільного координатора.

Насамперед, ви повинні з’ясувати:

 • Досвід роботи: кількість та масштаби проведених заходів, де він працював у Києві та інших містах, співпраця з організаторами весіль та агентствами.
 • Наявність власних підрядників: перевірені фахівці можуть стати в нагоді для організації вашого весілля.
 • Дії при форс-мажорах: дізнайтеся про неприємні події на весіллях, які він координував, і про те, як він з ними справлявся. Якщо координатор стверджує, що його весілля проходять як по маслу, це привід задуматися про його чесність. Придумайте форс-мажор для нього та попросіть запропонувати рішення. Наприклад, що комусь не вистачає посуду, проблеми зі звуком, запізнюються артисти чи між гостями почалася бійка.
 • Планування: розповівши про своє весілля, поцікавтеся, на що, на думку координатора, слід звернути особливу увагу, як він плануватиме свою роботу та діятиме у день заходу.
 • Послуги: дізнайтеся, що входить до стандартного пакету послуг, проговоріть зону відповідальності на вашому весіллі. Уточнюйте, чи координатор виконає ваші особливі побажання. Обов’язково запитайте, чи буде укладено договір.
 • Вартість: після обговорення остаточного бюджету, запитайте, чи можливо, що доведеться оплачувати щось додатково, і в яких випадках.

Це базовий перелік моментів, які слід уточнити на зустрічі з весільним координатором. Додайте важливі для вас критерії та сміливо запитуйте про все, що має значення для перетворення весілля вашої мрії на реальність.

первый поцелуй новобрачных

Як замовити координатора на весілля 

Забронювати послугу координації можна заздалегідь, але розпочати активну роботу весільний координатор зможе за 2-3 тижні до заходу, коли буде готовий покроковий план, який потрібно реалізовувати.

Для бронювання спеціаліста необхідно:

 1. Надіслати запит на пошту truelove.lab@gmail.com.
 2. Уточнити питання, що цікавлять.
 3. Вказати які організаційні моменти ще не вирішені.
 4. Детально описати свято.

На першій зустрічі ми обговоримо наявну інформацію, з’ясуємо ваші очікування та побажання. Наші консультанти визначать, чого не вистачає у вашому ідеальному плані та порадять, що і як треба доробити.

Після передплати ми підпишемо договір для бронювання вашої дати.

свадебная фото зона в морской тематике

Що важливе включає в себе координація весілля

До дня Х координатор щонайменше тричі зустрінеться з вами, щоб узгодити кожну дрібницю. Він також проведе зустрічі з менеджером ресторану, декоратором, ведучим та іншими весільними підрядниками для обговорення всіх деталей.

Разом із необхідними підрядниками він заздалегідь огляне весільну локацію, щоб визначити її особливості, а також місце зустрічі гостей, розташування столів, танцполу, тематичних зон.

Координатор зафіксує та виконає всі ваші побажання та нюанси організації, наприклад, перевірить роботу світлотехніки та звукового обладнання після монтажу. Він також узгодить з ведучим питання часу та наповнення заходу.

в ожидании жениха

Координатор на весілля – ціна послуги 

Отже, ми з’ясували, хто такий координатор весілля і що входить до його обов’язків, залишилося лише обговорити питання ціни. У весільному агентстві «True Love» працюють щонайменше два координатори в парі: один відповідає за роботу з гостями, інший – з підрядниками. За потреби вони допомагають один одному.

Ціна послуги координації весілля складає від 10000 грн. за роботу двох координаторів до 18000 грн. за роботу 3 координаторів та розпорядника.

Кінцева вартість залежить від ключових факторів:

 • дата та локація весілля;
 • кількість гостей та задіяних спеціалістив;
 • насиченість шоу-програми;
 • супровід ранку нареченої та нареченого;
 • необхідність іншої допомоги.

Для уточнення вартості, будь ласка, надішліть інформацію про ваше весілля в будь-якому зручному месенджері на номер +380936541186. Протягом години ми дамо відповідь про необхідну кількість координаторів та вартість послуги.

свадебный организатор за работой в Киеве

Поділитися:
Читати інші новини

День весілля – сам по собі особливий, але деякі обставини можуть зробити його повним незабутніх вражень. Уявіть своє весілля з найсміливіших і найяскравіших фантазій. Де б ви хотіли обмінятися клятвами з коханим: на тлі екзотичної природи, на березі океану чи серед запаморочливих будівель? Все це можливо завдяки послузі «весілля за кордоном». Весілля за кордоном: що … Continue reading "ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ ЗА КОРДОНОМ: ЦІНИ, ЛОКАЦІЇ, ...

Читати більше
Поділитися: Continue reading "ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ ЗА КОРДОНОМ: ЦІНИ, ЛОКАЦІЇ, ..." data-share-title="ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ ЗА КОРДОНОМ: ЦІНИ, ЛОКАЦІЇ, МОЖЛИВОСТІ" data-share-img="" class="post-soc-share-link vk"> Continue reading "ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ ЗА КОРДОНОМ: ЦІНИ, ЛОКАЦІЇ, ..." data-share-title="ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ ЗА КОРДОНОМ: ЦІНИ, ЛОКАЦІЇ, МОЖЛИВОСТІ" data-share-img="" class="post-soc-share-link fb">

Якщо ви сказали «так» коханому, і до заповітного дня залишилося півроку, вітаємо – у вас є час скласти план підготовки до весілля. Добре продумавши все до дрібниць і доручивши організацію весілля професіоналам, ви не тільки не пропустите організаційні моменти, але й приділите час собі коханої. Адже в день весільної урочистості так важливо почуватися чарівною і … Continue reading "ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 ...

Читати більше
Поділитися: Continue reading "ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 ..." data-share-title="ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 МІСЯЦІВ" data-share-img="" class="post-soc-share-link vk"> Continue reading "ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 ..." data-share-title="ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 МІСЯЦІВ" data-share-img="" class="post-soc-share-link fb">

  ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЮДЖЕТА ВАШОГО ВЕСІЛЛЯ ВИКОНАЙТЕ ДВА КРОКИ