РОЗСАДКА ГОСТЕЙ НА ВЕСІЛЛІ – ПОПУЛЯРНІ ВАРІАНТИ

РОЗСАДКА ГОСТЕЙ НА ВЕСІЛЛІ – ПОПУЛЯРНІ ВАРІАНТИ

Вдала розсадка гостей на весіллі – запорука комфортної, веселої та невимушеної атмосфери урочистостей. Те, як розташуються запрошені, безпосередньо вплине на хід організації весільного свята. До того ж, підготовлена ​​схема розсадки допоможе уникнути суєти та незручних ситуацій. Нижче для вашого ознайомлення – основні правила розсадження запрошених на весілля.

Правила розсадження гостей за столом: ключові моменти

Приступаючи до схеми розсадки запрошених, враховуйте важливі нюанси урочистої локації:

 • форма залу або майданчика: наприклад, круглий зал обмежений у варіантах розсадки;
 • наявність ніш, колон, декоративних елементів, що впливає на можливість встановлення столів;
 • розташування сцени та інших зон – танцполу, відпочинку, дитячої тощо, запланована програма свята;
 • форма столів;
 • загальна кількість гостей .

варіант розсадки гостей за столом

ЗАПИШІТЬСЯ НА ОСОБИСТУ ЗУСТРІЧ З НАШИМ ОРГАНІЗАТОРОМ


Спланувати вдалу розсадку допоможуть прості правила:

 1. Необхідно уникати близькості колонок, санвузлів, кухні, підсобних приміщень до столів гостей.
 2. Наречений і наречена, за класичними правилами розсаджування, розташовуються в центрі, а їхні батьки – найближче до них.</li >
 3. Близькість відносин гостей створить сприятливу обстановку.
 4. Незнайомців можна групувати за інтересами.
 5. Правильна розсадка передбачає особливості гостей, які потребують окремого меню – вегетаріанців, алергіків.

Типова розсадка гостей за столом
Ваша схема повинна виходити з індивідуальних особливостей гостей. Наприклад, людей похилого віку краще розмістити віддалено від гучної музики та активностей від ведучого. Для дітей можна спланувати окрему локацію із маленьким столиком.

Розсадка гостей за спільним столомТрадиційний варіант розсаджування присутніх на весільному бенкеті – організація спільного столу. Приклади розсаджування:

 1. Один стіл, який передбачає невелику кількість гостей – до 20 осіб. Форма – прямокутник чи велике коло. Ця схема розсадки ідеальна для урочистостей у колі найближчих. Наречений та наречена розміщуються по центру, всі чують один одного і можуть вести спільну бесіду.

Правильна розсадка гостей

 1. Т-подібна розсадка вміщує до 25 осіб. Забезпечує окреме розташування нареченого та нареченої з найближчими гостями та приставлений стіл для інших гостей.

Т-подібна розсадка за столом

 1. П-подібна: схожий з попереднім варіант розсадки, що передбачає два столи, перпендикулярних головному. Вміщує до 50 осіб. Така розсадка дозволяє гостям добре бачити всіх присутніх та ведучого, який вільно переміщається між гостями.

П -подібне розсадження за столом

 1. Ш-подібна: передбачає розміщення трьох паралельних столів від головного. Місткість – понад 60 гостей. Ця схема найменш зручна для контакту та переміщення гостей із перелічених.

Ш-подібна розсадка за столом
Європейська розсадка гостей

Європейський стиль передбачає компактне розсадження гостей за окремими столами. Можливі варіанти:

 • італійський – квадратні столи на 4 особи, розташовані так, щоб головний був у зоні видимості гостя з будь-якого місця;</li >
 • англійська – круглі столи для 8 гостей, при цьому деякі гості сидітимуть спиною до нареченого та нареченої;

європейська розсадка гостей за столом

 • кабаре – більш комфортний приклад розсадки, що передбачає розміщення гостей півколом;

розсадка гостей півколом

 • «ялинка» – столи гостей паралельно розташовані по діагоналі від головного, що дозволяє залишити вільний простір в центральній зоні.

розсадка за столом ялинкою
Американська розсадка гостей

Розсадка в американському стилі передбачає більш невимушену атмосферу торжества:

 • буфет – зони зі стравами та напоями, підходячи до яких, гості самостійно вибирають їжу за уподобаннями та розсаджуються за довільно розставленими столами;
 • фуршет – гості, як правило, стоячи пригощаються нескладними стравами.

Додаткові рекомендації щодо правил розсадки

Правильне розсадження присутніх на весільному заході – це більше, ніж схеми, є ще ряд нюансів, передбачивши які ви досягнете сприятливого настрою на вашому святі.
компактна розсадка за весільними столами
На невеликій урочистості, де всі один одного знають, допустимо вільне розміщення. Грандіозне весілля з великою кількістю запрошених передбачає іменну розсадку за допомогою спеціальних карток або розміщення схеми біля входу.
сервірування місця для гостя на весіллі
Розміщуйте всіх так, щоб вони добре бачили нареченого і наречену – адже для цього вони і прийшли на весілля.
Передбачте, щоб гості, які погано ладнають між собою, не опинилися на сусідніх стільцях. Самотнім гостям можна підбирати вільних співрозмовників, щоб вони не нудьгували поряд із одруженими парами.
Поєднуйте гостей за темпераментом – для гармонії в одній компанії за столом повинні бути і веселуни, і скромняги.
Експериментуйте із зонами – якщо локація дозволяє, не сідайте гостей за одне місце на весь вечір. Ви можете передбачити кілька додаткових зон:

 • лаунж з м’якими диванами, пуфом або гойдалками, де можна зібратися невеликою компанією;
 • фуршет: можна організувати легкі закуски та напої для перекусу до початку свята та в різні його етапи;
 • насолоди, доступні протягом усього весілля для тих, хто вже хоче перейти до чаювання від основного банкету.
 • бар, де, крім напоїв, що розливаються на банкеті, можна замовити кілька видів коктейлів;
 • активна, де гості можуть зіграти в швидкі ігри, приставку або навіть настільний теніс;
 • фантазуйте та вигадуйте свої цікаві локації.

фуршетні столи для гостей на весіллі
Вашому розсадженню гостей на весіллі гарантовано успіх, якщо ви врахуєте їх особливості та інтереси, зв’язки та взаємини.
Довіривши координацію весілля професіоналам вам не доведеться турбуватися про такі важливі нюанси, як правильна організація розсадки ваших гостей.

Поділитися:
Читати інші новини

Якщо ви сказали «так» коханому, і до заповітного дня залишилося півроку, вітаємо – у вас є час скласти план підготовки до весілля. Добре продумавши все до дрібниць і доручивши організацію весілля професіоналам, ви не тільки не пропустите організаційні моменти, але й приділите час собі коханої. Адже в день весільної урочистості так важливо почуватися чарівною і … Continue reading "ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 ...

Читати більше
Поділитися: Continue reading "ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 ..." data-share-title="ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 МІСЯЦІВ" data-share-img="" class="post-soc-share-link vk"> Continue reading "ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 ..." data-share-title="ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 МІСЯЦІВ" data-share-img="" class="post-soc-share-link fb">

Коли обручка блищить на пальці, а емоції трохи позаду, перед закоханими постає питання: з чого почати підготовку до весілля? Адже так важливо зважити всі нюанси, а якщо братися за все відразу, щось точно буде упущено. Попереду велика робота, але якщо зробити все поступово, то день весілля пройде саме так, як ви мрієте. Тому пропонуємо включити … Continue reading "Як і з чого почати підготовку до ...

Читати більше
Поділитися: Continue reading "Як і з чого почати підготовку до ..." data-share-title="Як і з чого почати підготовку до весілля?" data-share-img="" class="post-soc-share-link vk"> Continue reading "Як і з чого почати підготовку до ..." data-share-title="Як і з чого почати підготовку до весілля?" data-share-img="" class="post-soc-share-link fb">

  ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЮДЖЕТА ВАШОГО ВЕСІЛЛЯ ВИКОНАЙТЕ ДВА КРОКИ