ВЕСІЛЬНІ ОБІЦЯНКИ. ЯК ЇХ НАПИСАТИ

ВЕСІЛЬНІ ОБІЦЯНКИ. ЯК ЇХ НАПИСАТИ

Весілля – це точка відправлення, а не прибуття. Які слова сказати коханому цього зворушливого дня, щоб розпочати спільний шлях зі щирості? Часом висловити свої почуття у формі логічного тексту складніше, ніж відчувати їх у собі. Багатьом нелегко говорити про кохання публічно. Саме тому наречений та наречена, як правило, готують свої клятви на весілля заздалегідь. Це допомагає перебороти сором і впоратися з хвилюванням. Розбираємось, як написати незабутню весільну клятву.

Як сказати про своє кохання: загальні рекомендації

Перед тим, як почати викладати свої почуття та думки про другу половинку на папері, не соромтеся подивитися ідеї весільних клятв. Це не означає, що потрібно скопіювати чиїсь слова кохання. Але одного разу сказане іншими задасть потрібний настрій і надихне на оригінальні думки. Приступивши до тексту клятви, скористайтеся порадами:

 1. Продумайте послідовність клятви, вона повинна мати початок, ключовий момент і логічне закінчення, в якому ви можете дати обіцянку або описати щасливе майбутнє після весілля.
 2. Пориньте у спогади: якою була ваша перша зустріч, де відбувся перший поцілунок, як ви стали нареченим і нареченою. Згадайте, про що ви мріяли разом, з чого сміялися і навіть з чого плакали. Розкажіть одну зворушливу чи кумедну історію.
 3. Загляньте в майбутнє: розкажіть про ваші мрії та цілі. Можливо, вам належить незабутня весільна подорож або перша серйозна спільна покупка. Нехай ваші близькі потішаться за вас.
 4. Прочитайте готову клятву вголос, позбавтеся хитромудрих фраз і складних речень. Говоріть про кохання просто і на одному диханні.

Виберіть комфортний для себе спосіб висловити весільну клятву: вивчити та відтворити або прочитати з гарної шпаргалки, підготувати яку може ваш весільний координатор. Найголовніше – говорити клятву від серця, це й зробить її бездоганною.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ОСОБИСТУ ЗУСТРІЧ З НАШИМ ОРГАНІЗАТОРОМ

Ідеї для весільної обіцянки

Якщо вам важко самостійно підібрати слова, щоб скласти текст, що відображає глибину ваших почуттів, шукайте ідеї в поезії, прозі, фільмах та піснях. Просто знайдіть свої джерела зворушливих любовних слів або скористайтеся тими, хто надихає автора статті.

«Любов — це коли хочеш проживати з кимось усі чотири пори року. Коли хочеш бігти з ним від весняної грози під усипаний квітами бузок, а влітку збирати ягоди та купатися у річці. Восени разом варити варення. І заклеювати вікна від зимового холоду», Рей Бредбері.

«Я поля закоханим розстелю,

Нехай співають уві сні та наяву!

Я дихаю – і значить, я кохаю!

Я кохаю – і значить, я живу!», Володимир Висоцький.

«Старість не може захистити від кохання, але кохання легко захистить від старості», Коко Шанель.

«Любов – одержимість людиною, в якій твоє життя. Пройти відміряне і ні в кого не закохатися – не жити зовсім», слова Джо Блека з фільму «Знайомтеся. Джо Блек».

«Я клянуся ніжно оберігати нашу любов, говорити, коли потрібні слова, і зберігати мовчання, коли навпаки. Я згодна спробувати морквяний пиріг, жити де добре твоєму серцю, і вважати це своїм домом», слова Пейдж з фільму «Клятва».

«Ніжність знаходить зовнішність і втілюється в предмет», Белла Ахмадуліна.

«Крізь таємницю жіночної усмішки

До вуст просився поцілунок», Олександр Блок.

«Якщо я людину люблю, я хочу, щоб їй від мене стало краще – хоча б пришитий гудзик. Від пришитого гудзика — до всієї моєї душі», Марина Цвєтаєва.

«Поки ти спиш, я дивлюся тихіше, обережно

Усміхаєшся, значить бачиш щасливе

Я радий, так радий, так радію сильно

А ти дуже гарна», слова з пісні «Сильно» Monatik.

Весільна обіцянка нареченої

Наречена – уособлення краси, ніжності та грації. Теплі та щирі слова жінки про кохання торкнуться глибини душі не лише нареченого, а й усіх гостей. Будьте собою і нехай вашу клятву вимовить серце:

 • розкажіть, як вас радує турбота коханого, якою крихкою ви почуваєтеся поряд з ним;
 • дайте йому зрозуміти, що підтримаєте будь-яке його рішення і завжди будете поряд;
 • опишіть свої почуття, коли стали нареченою;
 • будьте невимушеною, не бійтеся пожартувати і виглядати смішною;
 • клянитесь в тому, що дійсно готові давати: вірність, турботу, чесність, довіру, дружбу і те, що важливо у вашій історії.

Наприклад, ви можете сказати: «Я не ідеальна, але ти вибрав мене своєю нареченою, і я ставатиму краще, адже поряд з тобою не може бути інакше. Я обіцяю рости та надихати на зріст тебе. Слухати, не перебиваючи і говорити, не таючись. Дарувати та приймати кохання».

У своїй клятві, наречена може дати визначення кохання. Як варіант: «Кохання – це безцінний дар. Я приймаю та дарую його».

Ви можете пожартувати, наприклад: «Я слухатиму тебе, навіть якщо дуже злюся». Або в жартівливому тоні можна дати гарантію не пошити для нього «їжакові рукавиці», навіть якщо ви захопитеся рукоділлям.

Перетворюючи свої почуття в текст, наречена може використовувати слова класиків. Красиві та глибокі слова Олександра Дюма: «Жінка стає повноцінною особистістю лише тоді, коли її хтось покохає».

this post here was aaa quality well cloned. uk online sales best quality luxury vape. uk online sales best quality luxury vapesstores.fr. convenient to use can be a huge feature of https://www.svfactoryrolex.com/ for sale in usa. look at this web-site with automatic mechanical movements have an amazing water-resistant function to 3000m deep.

Що б ви не збиралися сказати в найромантичніший момент весілля, робіть це щиро, і тоді ваше визнання не буде прийнято як ідея з інтернету.

Весільна обіцянка нареченого

Слова чоловіка про кохання хвилюють і не залишають байдужими навіть тих, до кого вони не відносяться. Коли стриманий, спокійний, сильний, можливо навіть брутальний наречений дозволяє оточуючим зазирнути у своє серце – це незабутній момент весільної церемонії. a>. Не ставтеся до обміну клятвами як прояву слабкості і висловіть найпотаємніше:

 • здивуйте кохану, виявивши трохи більше м’якості, романтичності або пристрасті, ніж зазвичай;
 • наречена чекатиме від вас компліментів та обґрунтувань вашого кохання – дайте їй це;
 • не будьте банальним і не кажіть, що полюбили, тому що вона особлива, розкажіть, як одного разу вона буквально врятувала ваше життя, або як ви боялися покликати її на побачення, щоб не отримати відмову;
 • розкажіть вашу історію кохання і чому в цей день усі зібралися на вашому весіллі: опишіть, як зрозуміли, що воно – те саме;
 • додайте у свою клятву власну ідею, яка виникла в процесі написання тексту: чи це жарт, сумна історія або трохи відвертий натяк, так ви збережете індивідуальність .
 • будьте відверті у своїх клятвах, говоріть не тільки те, чого від вас чекає наречена, але на що ви по-справжньому готові.

Так, ви можете пообіцяти слухати її скарги, навіть якщо це скарги на вас. Або організовувати такі ж чудові побачення після весілля, як і в перші місяці спілкування.

Як варіант, скажіть щось на кшталт: «Я люблю тебе за те, як ти говориш. Я обіцяю тебе слухати, але мені також хочеться, щоб іноді ми могли разом помовчати і насолодитися цим».

Поль Верлен якось написав: «Кохання – це єдиний сенс життя. І смисл смислів, смисл щастя». Вкладіть свій сенс в історію вашого кохання, і ваша клятва нікого не залишить байдужим.

Готові весільні обіцянки

Якщо після безсонних ночей вам так і не вдалося скласти текст своєї ідеальної клятви, скористайтеся готовими весільними клятвами. У цьому нічого поганого, просто виберете ту, що найбільше відповідає вашим потаємним почуттям. Надайте їй особливості власним голосом, інтонацією, мімікою.
100% high quality men’s and ladies’ swiss panerai luminor power reserve detpam00090 mens 44 mm steel for sale.discount high quality fake longines dolcevita watches uk with low price.
Наречена може сказати: «Улюблений, до зустрічі з тобою я не знала, що дійсно стоїть за словом «любов». Я вдячна долі за наше знайомство, а тобі – за те, що навчив мене кохати та бути коханою. Дякую тобі за силу та впевненість, адже завдяки цьому я завжди можу розраховувати на твою підтримку та знаю, що все буде добре. Я обіцяю бути твоїм натхненням. Я ніколи тебе не зраджу. Давай разом підемо в нашу нескінченність».

Приклад клятви нареченого: «Рідна, я вдячний тобі за те, що ти повірила в мене і стала моєю нареченою. Іноді, спостерігаючи, як ти спиш, я не можу повірити своєму щастю. Дякую за твою мудрість, адже я завжди можу розраховувати на твою слушну пораду. Я присягаюсь бути вірним, ніжним і дбайливим, оберігати тебе і наших майбутніх дітей. Я тебе люблю, і це назавжди».

До речі, розробка оригінальних весільних клятв цілком може бути частиною послуг, що надаються вам послуг з організації весілля.

Поділитися:
Читати інші новини

Вдала розсадка гостей на весіллі – запорука комфортної, веселої та невимушеної атмосфери урочистостей. Те, як розташуються запрошені, безпосередньо вплине на хід організації весільного свята. До того ж, підготовлена ​​схема розсадки допоможе уникнути суєти та незручних ситуацій. Нижче для вашого ознайомлення – основні правила розсадження запрошених на весілля. Правила розсадження гостей за столом: ключові моменти Приступаючи … Continue reading "РОЗСАДКА ГОСТЕЙ НА ВЕСІЛЛІ – ПОПУЛЯРНІ ...

Читати більше
Поділитися: Continue reading "РОЗСАДКА ГОСТЕЙ НА ВЕСІЛЛІ – ПОПУЛЯРНІ ..." data-share-title="РОЗСАДКА ГОСТЕЙ НА ВЕСІЛЛІ – ПОПУЛЯРНІ ВАРІАНТИ" data-share-img="" class="post-soc-share-link vk"> Continue reading "РОЗСАДКА ГОСТЕЙ НА ВЕСІЛЛІ – ПОПУЛЯРНІ ..." data-share-title="РОЗСАДКА ГОСТЕЙ НА ВЕСІЛЛІ – ПОПУЛЯРНІ ВАРІАНТИ" data-share-img="" class="post-soc-share-link fb">

День весілля – сам по собі особливий, але деякі обставини можуть зробити його повним незабутніх вражень. Уявіть своє весілля з найсміливіших і найяскравіших фантазій. Де б ви хотіли обмінятися клятвами з коханим: на тлі екзотичної природи, на березі океану чи серед запаморочливих будівель? Все це можливо завдяки послузі «весілля за кордоном». Весілля за кордоном: що … Continue reading "ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ ЗА КОРДОНОМ: ЦІНИ, ЛОКАЦІЇ, ...

Читати більше
Поділитися: Continue reading "ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ ЗА КОРДОНОМ: ЦІНИ, ЛОКАЦІЇ, ..." data-share-title="ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ ЗА КОРДОНОМ: ЦІНИ, ЛОКАЦІЇ, МОЖЛИВОСТІ" data-share-img="" class="post-soc-share-link vk"> Continue reading "ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ ЗА КОРДОНОМ: ЦІНИ, ЛОКАЦІЇ, ..." data-share-title="ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ ЗА КОРДОНОМ: ЦІНИ, ЛОКАЦІЇ, МОЖЛИВОСТІ" data-share-img="" class="post-soc-share-link fb">

  ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЮДЖЕТА ВАШОГО ВЕСІЛЛЯ ВИКОНАЙТЕ ДВА КРОКИ