КОНЦЕПТУАЛЬНЕ ВЕСІЛЛЯ ОЛЕГА ТА НАСТІ “COOL WEDDING”

КОНЦЕПТУАЛЬНЕ ВЕСІЛЛЯ ОЛЕГА ТА НАСТІ “COOL WEDDING”

Концепт – мабуть, головна складова сучасного весілля. Це те, що надає вечірці особливий сенс, поєднуючи нареченого та наречену, їхню історію кохання, родичів та друзів, а також усе те, що відбувається у день урочистостей. Розкажемо на прикладі, як це працює.

Концептуальне весілля на замовлення закоханих

Олег та Настя звернулися до нас із цікавою ідеєю: вони хотіли створити концепт весілля навколо виду. Це трохи нестандартно, зазвичай весілля формується навколо конкретної теми, взятої, наприклад, з фільму або на основі історії пари. Але ми, у весільному агентстві True Love, любимо нестандартні завдання, тому з радістю розпочали втілення ідеї закоханих.

Отже, пара хотіла, щоб їхнє концептуальне весілля пройшло з видом на Поділ. Це їхнє улюблене місце, з яким пов’язані приємні спогади. Прогулянки Андріївським узвозом зіграли не останню роль у їхніх відносинах, тому і в день свого весілля закохані хотіли прогулятися в цьому значущому місці.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ОСОБИСТУ ЗУСТРІЧ З НАШИМ ОРГАНІЗАТОРОМ

Перше завдання, яке стояло перед нами, – знайти відповідну локацію. І ми знайшли готель «Воздвиженський», з відкритої тераси якого відкривається чудовий вид на Поділ. Більше того, ця тераса ідеально відповідала запиту за своїм розміром. Олег та Настя хотіли скромну урочистість лише для найрідніших та близьких. І компактна тераса чудово вмістила 30 запрошених, які затишно сиділи за невеликими столами, що близько стояли один до одного. Атмосфера цього концептуального весілля вийшла дуже камерною та сімейною.

Перед банкетом закохані вирушили на фотопрогулянку Андріївським узвозом. Вони не хотіли жодних постановочних кадрів, тому фотографії вийшли живими та яскравими. Начебто фотограф просто зобразив їхню чергову щасливу прогулянку вулицями улюбленого міста у сонячний червневий день.

Вид на Поділ асоціювався у нашої пари з нюдовими пастельними квітами, тому весілля було витримане в таких же відтінках: сукня нареченої, декор столів та фотозон, запрошення та схема розсадки гостей. До речі, у запрошеннях були вказані побажання пари за тональністю дрес-коду, які всі гості сумлінно виконали.

Після прогулянки Олег та Настя зустріли гостей на терасі та провели душевний вечір: було багато побажань, спогадів, приємних слів, танців та трохи сліз щастя. До речі, першу шлюбну ніч молодята теж провели в готелі з тим самим чудовим видом. Ми вважаємо, що радісні закохані на фотографіях говорять про їхні враження від весільного дня більше ніж будь-які наші слова.

Як знайти свій концепт

Не завжди буває так, як у Олега з Настею: коли двоє точно уявляють, яким має бути їхнє весілля. Досить часто пара просто не знає, навіщо придумувати концепцію, або не можуть зійтися на одній ідеї.

Не варто переживати з цього приводу, ми допоможемо визначитися з оригінальним концетом вашого весілля. Для цього можуть підійти значущі для вас:

  • Місця. Це не обов’язково має бути конкретна частина міста, як у Олега та Насті. Це може бути місто в цілому, наприклад, те, де ви познайомилися або провели першу спільну відпустку. Але це може бути місто мрії – те, в якому ви ніколи не були, наприклад, Лас-Вегас або Париж. Якщо ви мрієте вирушити туди вдвох, чому б не візуалізувати поїздку в день весілля?
  • Кінокартини. Хто з нас не уявляв себе героєм улюбленого фільму? Можливо, у вашої пари є кіно, в якому криється особливий сенс, або ви просто хочете відчути себе справжніми Містер і Місіс Сміт.
  • Ваші улюблені заняття. Можливо, ваші серця об’єднали хобі або загальна пристрасть. Що це: караоке, кінний спорт чи більярд? На будь-якому вашому захопленні можна побудувати концепцію свята.
  • Мистецтво. Якщо у вас немає конкретного уявлення про концепцію весілля, можна надихнутись мистецтвом, обравши стиль, який вам близький. Урочистість у стилі кубізму або поп-арт вийде яскравим та незабутнім.

Крім того, існує ще безліч варіантів для концептуального весілля. Зверніться до нас і наші весільні координатори створять для вас унікальну концептуальну ідею.

 

Поділитися:
Читати інші новини

Вдала розсадка гостей на весіллі – запорука комфортної, веселої та невимушеної атмосфери урочистостей. Те, як розташуються запрошені, безпосередньо вплине на хід організації весільного свята. До того ж, підготовлена ​​схема розсадки допоможе уникнути суєти та незручних ситуацій. Нижче для вашого ознайомлення – основні правила розсадження запрошених на весілля. Правила розсадження гостей за столом: ключові моменти Приступаючи … Continue reading "РОЗСАДКА ГОСТЕЙ НА ВЕСІЛЛІ – ПОПУЛЯРНІ ...

Читати більше
Поділитися: Continue reading "РОЗСАДКА ГОСТЕЙ НА ВЕСІЛЛІ – ПОПУЛЯРНІ ..." data-share-title="РОЗСАДКА ГОСТЕЙ НА ВЕСІЛЛІ – ПОПУЛЯРНІ ВАРІАНТИ" data-share-img="" class="post-soc-share-link vk"> Continue reading "РОЗСАДКА ГОСТЕЙ НА ВЕСІЛЛІ – ПОПУЛЯРНІ ..." data-share-title="РОЗСАДКА ГОСТЕЙ НА ВЕСІЛЛІ – ПОПУЛЯРНІ ВАРІАНТИ" data-share-img="" class="post-soc-share-link fb">

Якщо ви сказали «так» коханому, і до заповітного дня залишилося півроку, вітаємо – у вас є час скласти план підготовки до весілля. Добре продумавши все до дрібниць і доручивши організацію весілля професіоналам, ви не тільки не пропустите організаційні моменти, але й приділите час собі коханої. Адже в день весільної урочистості так важливо почуватися чарівною і … Continue reading "ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 ...

Читати більше
Поділитися: Continue reading "ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 ..." data-share-title="ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 МІСЯЦІВ" data-share-img="" class="post-soc-share-link vk"> Continue reading "ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 ..." data-share-title="ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 МІСЯЦІВ" data-share-img="" class="post-soc-share-link fb">

    ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЮДЖЕТА ВАШОГО ВЕСІЛЛЯ ВИКОНАЙТЕ ДВА КРОКИ