СТИЛЬНЕ ВЕСІЛЛЯ “FAIRYTALE WEDDING” ДІМА ТА МАРИНА

СТИЛЬНЕ ВЕСІЛЛЯ “FAIRYTALE WEDDING” ДІМА ТА МАРИНА

Концепція весільної урочистості передбачає не лише тематику, декорування та особливості розваг, але також образи нареченого та нареченої. Стильне весілля має бути витримане в одному оформленні аж до деталей. Розглянемо це твердження на прикладі оригінальної весільної церемонії Діми та Марини.

Весілля зі смаком: історія Діми та Марини

З першої ж зустрічі з цією парою нам було зрозуміло: вони знають, чого хочуть – модну вечірку, яка при цьому не буде схожа ні на яку іншу. Їм подобається традиційний білий колір, але класичні образи та декорації їх не надихають.

Пара готова була експериментувати з тематикою, стилями, відтінками, концептуальними деталями. А нам це тільки на руку, адже ми можемо розкрити творчий потенціал нашої команди.

Під час підготовки стильного весілля для Діми та Марини перед весільним агентством стояло три основні завдання:

  • Вибрати локацію.
  • Створити образи нареченого та нареченої.
  • Продумати стилістику для оформлення та фотосесії.

Для цього свята ми підібрали ресторанний комплекс в сучасному оформленні з чудовим місцем розташування серед соснового лісу. Наше стильне весілля проходило просто неба: для церемонії була організована арка з ніжних живих квітів і невеликих світильників, а гості сиділи на білосніжних стільцях, прикрашених такими ж квітами. Зона бенкету була розміщена також серед природи під дерев’яним навісом.

Тематика локації так і сприяла природному стилю, тому ми організували кілька екологічних фотозон з деревом і великою кількістю квітів. Ми не стали перевантажувати декором ні ресторан, ні танцпол, оформивши їх у ніжно-рожевих відтінках. Головною окрасою цього весілля стали квіти, яких було так багато, що їхній аромат постійно витав у повітрі.

аксесуари стильного весялля
аксессуары для стильной свадьбы
перед стильной свадьбой
стильные черно-белые фото
жених и невеста
стильные мелочи для свадьбы
молодые в загсе
на стильной свадьбе
фотозона в стильном решении
подсветка на свадьбе
свадьба в розовом стиле

ЗАПИШІТЬСЯ НА ОСОБИСТУ ЗУСТРІЧ З НАШИМ ОРГАНІЗАТОРОМ

стильная фотозона на свадьбе
оформление свадебного стола
стильное авто молодоженов

Як підібрати стильні образи для нареченої та нареченого

Виглядати стильно – це не означає слідувати модним тенденціям. Це, швидше, поєднувати актуальні фасони, гармонійні відтінки та фактури, підкреслюючи свою зовнішність та обігруючи тематику виходу. Саме ці принципи максимально втілили Діма та Марина у своїх весільних вбраннях.

У нареченої була стильна сукня: багатошарова і пишна, але водночас різної довжини, що підкреслювало стрункість нареченої та оригінальність образу. Марина обрала легкий пудровий відтінок, який гармоніював із її зовнішністю та вписувався у загальну стилістику весілля. Щоб не перевантажувати повітряний образ, вона доповнила його короткою лаконічною фатою. Яскравим акцентом стали розкішні туфлі золотого кольору, оздоблені стразами.

Білі троянди склали скромний, але водночас вишуканий букет нареченої. Троянди стали основою декорування цього весілля, і в їх простоті криється елегантний стиль весілля.

Для свого стильного весілля Діма вибрав темно-синій класичний костюм, в якому він виглядав приголомшливо. Краватка замінила метелика, доповнивши образ стриманими лаковими туфлями.

ресторам на стильной свадьбе
оформление столов гостей на свадьбе
стол молодоженов
стиль жениха на свадьбе
стиль невесты на свадьбе
брачные обещания

Стильний день весілля

Для Діми та Марини важливо було витримати єдину стилістику у всіх деталях їхнього весільного дня. Стильне весілля розпочалося з ранку нареченої у номері готелю, інтер’єр якого оформлений просто, але зі смаком. У коридорі готелю пара зустрілася, щоб вирушити на прогулянку містом.

Для цього координатори весілля орендували сучасну білу машину з відкидним верхом. Фотографії з прогулянки вийшли розкішними, але не сильно вичурними і не химерними. Саме так і хотіли наші закохані – лаконічно і так, щоб і через багато років весільна стилістика їхнього весілля зберегла свою актуальність.

Після прогулянки була сонячна церемонія та веселий бенкет. Це весілля швидше можна назвати камерним через невелику кількість запрошених. Весілля вийшло душевним і особливим за рахунок природи та відокремленої локації. Коли стемніло, координатори запалили свічки, розставлені в основних зонах, що доповнило відчуття затишку.

Чудовим завершенням вечора став білий торт, прикрашений живими трояндами. Це те, про що ми говорили на початку: важлива увага до деталей. Ці квіти на торті гармонійно вписалися у загальний зовнішній вигляд весільної урочистості та навіть довершили його. Потім усі милувалися феєрверком на честь створення нової родини.

после венчания
декор в стиле свадьбы
стильные мелочи
свадебные поздравления
друзья жениха
свадебные нежности
свадебное веселье
разрезают свадебный торт
свадебный торт
феерверк на свадьбе
команда свадебного агентства
Поділитися:
Читати інші новини

Якщо ви сказали «так» коханому, і до заповітного дня залишилося півроку, вітаємо – у вас є час скласти план підготовки до весілля. Добре продумавши все до дрібниць і доручивши організацію весілля професіоналам, ви не тільки не пропустите організаційні моменти, але й приділите час собі коханої. Адже в день весільної урочистості так важливо почуватися чарівною і … Continue reading "ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 ...

Читати більше
Поділитися: Continue reading "ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 ..." data-share-title="ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 МІСЯЦІВ" data-share-img="" class="post-soc-share-link vk"> Continue reading "ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 ..." data-share-title="ПЛАН ПІДГОТОВКИ ДО ВЕСІЛЛЯ — «BEAUTY PLAN» ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ НА 6 МІСЯЦІВ" data-share-img="" class="post-soc-share-link fb">

Весілля – це точка відправлення, а не прибуття. Які слова сказати коханому цього зворушливого дня, щоб розпочати спільний шлях зі щирості? Часом висловити свої почуття у формі логічного тексту складніше, ніж відчувати їх у собі. Багатьом нелегко говорити про кохання публічно. Саме тому наречений та наречена, як правило, готують свої клятви на весілля заздалегідь. Це … Continue reading "ВЕСІЛЬНІ ОБІЦЯНКИ. ЯК ЇХ ...

Читати більше
Поділитися: Continue reading "ВЕСІЛЬНІ ОБІЦЯНКИ. ЯК ЇХ ..." data-share-title="ВЕСІЛЬНІ ОБІЦЯНКИ. ЯК ЇХ НАПИСАТИ" data-share-img="" class="post-soc-share-link vk"> Continue reading "ВЕСІЛЬНІ ОБІЦЯНКИ. ЯК ЇХ ..." data-share-title="ВЕСІЛЬНІ ОБІЦЯНКИ. ЯК ЇХ НАПИСАТИ" data-share-img="" class="post-soc-share-link fb">

    ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЮДЖЕТА ВАШОГО ВЕСІЛЛЯ ВИКОНАЙТЕ ДВА КРОКИ