ТУТ СТВОРЮЮТЬСЯ ВЕСІЛЛЯ МРІЇ

Ви пам’ятаєте той момент, коли вперше задумались про весілля?

Зазвичай такі думки починають з’являтись після перегляду романтичної мелодрами чи комедії. Ми повністю поринаємо в ідеальну картинку кінематографу, а після – починаємо мріяти про своє весілля. Починаючи з локаціїї, ми заглиблюємось все далі і починаємо візуалізувати кожну деталь, навіть кольорову гаму серветок на святковому столі. Ми створюємо казку в своїй голові і мріємо про той день, коли все стане реальним.

Від ідеальної картинки кінематографа до реального життя.

Натхненні весільною мріє, ми починаємо роздумувати, а чи можливо буде насолодитись процесом підготовки? Так як організувати можна все: локацію, зачіску, весільну сукню, меню, декор, ведучого, коровай та навіть торт! Стільки багато всього, а працювати цей весільний механізм повинен як швейцарський годинник. Хтось стійко витримує хлопоти підготовки до свого весілля, і потім починає організовувати весілля іншим.  А хтось віддає перевагу довірити організацію свого весілля професіоналам.

І тут у гру вступаємо ми – творці ідеального весілля, як із вашого улюбленого фільму!

Лісове весілля з присутністю білочок? Без проблем! Ми з радістю підготуємо для них горішки.

Весілля в заміському комплексі в прованському стилі? Обожнюємо! І видразу запитаємо: “Більше лаванди чи польових квітів?”.

Весілля на іншому континенті? Ви почнете святкувати дівич-вечір та парубоцьку вечірку вже на борту літака!

Все, що потрібно від вас – це не стримувати свою фантазію. Ми точно знаємо, як втілити вашу весільну мрію у реальність.

    ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЮДЖЕТА ВАШОГО ВЕСІЛЛЯ ВИКОНАЙТЕ ДВА КРОКИ